Servis a záruka

Záruční a pozáruční servis fotografických blesků provádí v ČR a SK společnost AWH.

AWH logo

AWH SERVIS
Vinohradská 100,
130 00 Praha 3

(300 metrů od stanice metra A - Jiřího z Poděbrad)
cellT.: 222 721 525 – automatický odpovídač nejčastějších dotazů
faxF.: 222 720 122
           www.awh.cz
e-mail: 

Provozní doba:
pracovní dny: 9:00-18:00
Stav Vaší zakázky můžete sledovat na: http://www.awh.cz/sledovani-zakazky/

Záruční servis:

Na fotografické blesky Nissin poskytujeme záruku 2 roky. Záruka se vztahuje pouze na blesky distribuované v České republice a na Slovenslu prostřednictvím výhradního zastoupení Nissin, firmou E K G s.r.o.. Všechny blesky námi distribuované v České republice a na Slovensku jsou evidovány podle výrobních čísel.
V záruční době Vám bezplatně opravíme váš blesk podle výrobcem určených standardů, vyměníme jakoukoliv součástku výrobku, kterou naši technici označí za vadnou z důvodů chyby materiálu nebo chyby při sestavování blesku ve výrobě.
Naše záruka nezahrnuje případy poškození blesku způsobené špatným používáním, nehodou nebo neopatrným zacházením; voda, plísně nebo jiné cizí látky; vlhkost; neodborná demontáž nebo pokus o demontáž, oprava neautorizovanou osobou.

Upozornění:
U bleskových přístrojů zakoupených z jiných distribučních kanálů nelze z důvodů obchodní politiky firmy Nissn uplatnit v České republice a na Slovensku záruční podmínky. Zároveň Vás upozorňujeme, že tyto přístroje nejsou vybaveny podrobnými českými/slovenskými návody k obsluze.  Seznam atorizovaných prodejců nleznete na http://www.nissin.cz/prodejci. Pro tyto případy Vám nabízíme placený servis podle servisních sazeb společnosti AWH a PRO.Laika. Pro uplatnění záruky v takovém případě kontaktujte příslušného prodejce.

SEO a webdesign eStudio